ПИВО
ПИВО
тверезими очима
  
ПИВО - ЯД. Я это знаю.
Почему ж его хлещу?
Потому что импотентом
побыстрее стать хочу!
 
   Не дивлячись на те, що пиво відоме вже давно, а хміль в Європі культивують приблизно 1000 років, дотепер у молодіжному середовищі немає ясності в тому, як діє цей "напій" на організм людини. В якихось книжках можна зустріти цілі оди пиву, що закінчуються рекомендаціями вживати пиво вагітним жінкам, годуючим матерям, давати пиво немовлятам "для кращого сну".
Ми ж подивимось на пиво з наукової точки зору.

   Зупинимось на таких трьох аспектах:

   1. Наявність гормонів у хмелі

   Давно було відзначено, що вживання спиртного приводить до фемінізації чоловіків і маскулінізації жінок, тобто у чоловіків з'являються деякі жіночі ознаки і розвивається імпотенція, а жінки стають більш "мужніми" — стає грубим голос і характер, з'являється "рослинність" на обличчі. Окрім того, етанол та продукти його розпаду (ацета-льдегід) завдають мозковим клітинам токсичного удару, від якого вони масово гинуть [1]. Таким чином, після прийому кухля пива, склянки вина або 100 г. горілки в головному мозку залишається ціле кладовище вбитих нейронів, які організм змушений виводити через сечостатеву систему до міської каналізації (точний, науково обгрунтований афо-ризм: Той, хто п'є вино і пиво — вранці мочиться власними мізками).

   Але серед всієї різноманітності алкогольних виробів, доступних на даний момент, саме пиво має найбільш негативний вплив на вміст статевих гормонів в організмі чоловіків і жінок. До суті цього явища офіційна наука впри-тул підібралася тільки в 1999 році. Виявилося, що в "ши-шечках" хмелю, що використовуються для надання пиву гіркуватого смаку, міститься 8-пренілнарингенін (8-ПН) – речовина, що відносяться до класу фітоестрогенів ("фіто" – рослина, "естроген" – жіночий статевий гормон [2]). Подібні хімічні з'єднання знаходять і в деяких інших рослинах, наприклад, в червоній конюшині, люцерні.

   Що таке статеві гормони?
 
   Напевно, всі знають, чим відрізняється чоловік від жінки. Але в першу чергу відмінності визначаються тим, що в організмі чоловіка виробляється чоловічий статевий гормон (тестостерон), а в організмі жінки – жіночий (естроген). Саме дія цих речовин визначає не тільки зовнішню відмінність чоловіка від жінки, але дає чоловіку велику м'язову силу, відповідну фігуру, волосся на обличчі, чоловічий голос і характер, а жінці – жіночу фігуру, відсутність волосся на обличчі, більш м'який голос і жіночий характер.

   Що дає пиво чоловіку? Споживаючи пиво, він за-міщує у власному організмі чоловічий гормон жіночим [3]. Раніше чоловічий гормон давав йому активність, вольові якості, прагнення до перемоги, бажання бути лідером… а зараз він — безвільна, апатична істота проміжного роду, здатна лише лежати на дивані і тупо дивитися в телевізор. Далі можуть з'явитися дратівливість і стервозність.

   Фігура такої істоти теж міняється – розширюється таз, жир відкладається по жіночому типу – на стегнах. М'язи живота слабшають, з'являється "пивний живіт". Розростаються грудні залози; тепер, запливши жиром, вони бов-таються попереду, цікавим чином доповнюючи вигляд цього "чоловіка". Кажуть, в запущених випадках з цих грудей починає сочитися молозиво.
Серце, вимушене щодня перекачувати зайву кількість рідини, що поступає з пивом, помітно збільшується в розмірах, його стінки стають більш тонкими і в'ялими, зовні воно заростає жиром. Розвивається ішемічна хвороба серця і збільшується ризик інфаркту. Фізичні навантаження переносяться все більш і більш важко, з'являється задишка. Лікарі називають цей синдром "пивне" або "баварсь-ке" сердце.

   Все більш проблематичним стає виконання "чоловічих обов'язків", поступово розвивається імпотенція, потяг до жінки замінюється потягом до алкоголю. Виходить як у гарбуза – живіт росте, а кінчик сохне: «Арсенал» – пиво для справжніх чоловіків... що хочуть стати жінкою!
Що дає пиво жінці? Жіночий організм працює складніше і витонченіше чоловічого, в ньому кожного місяця гормональний фон істотним чином змінюється, і вторгнення в цей тонкий механізм фітоестрогенів або інших гормональних препаратів загрожує серйозними наслідками аж до безплідності.

   У нормальному стані організм жінки сам виробляє стільки естрогену, скільки їй в даний момент потрібно. Якщо жінка п'є пиво і таким чином вводить до свого організму додаткову кількість жіночого гормону, то це може призводити, як показано в дослідах на щурах, до збільшення матки та інших небезпечних порушень роботи жіночої статевої системи [4,5]. Це ставить під загрозу здатність такої жінки народити здорову дитину.

   Якщо у чоловіків споживання пива знижує потяг до протилежної статі, то у жінок — навпаки збільшує, що вносить розлад у сімейні стосунки. Але особливо сумно спостерігати картину, яка свідчить не тільки про дисгармонію у статевому розвитку, але й неготовність створити нормальну сім’ю: дівчина з пляшкою пива в одній руці і сигаретою в іншій, що висить на якому-небудь хлопці на очах у перехожих. Вона вже втратила властиву їй скромність і починає нав'язуватись хлопцеві. Це можна назвати станом божевілля, коли розум вже не в змозі контролювати гіпертрофовані тваринні інстинкти...

   Не хочемо, проте, щоб дана стаття була розцінена як заклик переходити з пива на міцніші алкогольні вироби – вино і горілку. Саме таким помилковим шляхом прямує алкоголік-початківець, поступово збільшуючи міцність "напою" і споживану дозу!

   Потрібно розуміти, що будь-яке спиртне веде до гормональних порушень у чоловіків і жінок, а крім того алкоголь завдає удару головному мозку, вбиваючи його клітки і порушуючи в першу чергу найвищі його функції.

   Таким чином, дещо спрощуючи картину, можна сказати: якщо людина хоче спочатку стати моральним виродком, а вже потім імпотентом, то вона п'є горілку, а якщо віддає перевагу зворотній послідовності – спершу імпотенція, а вже потім дебілізм — то п'є пиво. Норма-льній людині ні пиво, ні горілка не потрібні.

   2. Наявність у хмелі наркотичних речовин

   З точки зору ботаніки найближчим родичем хмелю є конопля, яка є джерелом таких наркотиків як марихуана і гашиш. І в хмелі ці наркотичні речовини теж містяться, хай і в більш низькій концентрації. Крім того, хміль виробляє певну кількість морфію [6].
Алкоголь, що міститься в пиві, теж є наркотиком – цей факт наголошується в ГОСТі 5964-82 на етанол: "Ети-ловий спирт... відноситься до сильнодіючих наркоти-ків". Але пристрасть до пива формується непомітніше, ніж до інших алкогольних виробів, а наслідки пивного алкоголізму не менш жахливі, ніж звичайного.

   Характерно, що іноді у пивних наркоманів з'являються симптоми наркотичної ломки. Таким чином, підрозділяючи наркотики на "стартові" і "добиваючі", віднесемо пиво до стартових наркотиків.

   3. Наявність сивушних масел

   Алкогольне бродіння здійснюється на основі ячмінного солоду, вуглеводи якого переробляються пивними дріжджами в етиловий спирт. Проте крім етилового спирту дріжджі завжди виділяють ще цілий "букет" речовин – широкий набір спиртів (метиловий, пропиловий, ізоаміловий і ін.), складні ефіри, альдегіди, кетон – все те, що відомо під назвою "сивушні масла". У міру накопичення цих отрут і етилового спирту дріжджі гинуть, тому що середовище, заповнене власними відходами, стає непридатним для їх подальшого життя. Якщо останки дріжджів відфільтрувати, то отримаємо пиво фільтроване. А якщо ж "трупики" цих мікроорганізмів залишити, то пиво буде нефільтроване (як, скажімо, "Біле" пиво).

   В народі говорять: "Пиво – не горілка". Дійсно, за своїми токсикологічними характеристиками пиво, з урахуванням споживаної кількості, набагато гірше за горілку, воно навіть гірше за самогон! Адже виробники горілки використовують для її приготування спирт, що пройшов хоча б якесь очищення. І хоча сам етиловий спирт – отрута, що руйнує в першу чергу мозок, виробники пишаються тим, що очистили його від сивушних масел – інших токсичних речовин.
Саме тому отруєння пивом виходить більш важким. Проте сивушний присмак в пиві погано відчувається, тому що він перебитий гіркотою хмелю, що спеціально додається туди.

Чому люди п’ють пиво?

   У цьому велику роль відіграє реклама, яка, все ж таки, діє на людину.

   Рекламодавці пива розраховують на пересічну людину, що вірить усім гарненьким байкам про доступний за ціною "благородний напій". Що ж стосується гарних картинок з пивом на рекламних щитах і рекламних "водевілів" на телеекранах, то вони, насамперед, адресовані молоді (щоб не втратити клієнтуру в найближчому майбутньому). Як результат — на очах у батьків тверезі діти перетворю-ються в питущу молодь, а питуща молодь — у батьків-п'яниць. Невже комусь ще не зрозуміло, що пивна контр-культура — це початок культури наркотизму, що веде до деградації поколінь, а зрештою — до загибелі всього народу?! Патріотизм і пиво «Оболонь» несумісні!

   99% наркоманів починали з пива і сигарет. Таким чином, пиво є зручним «трампліном» і в алкоголізм, і в наркоманію…

   У дітей є соски, у дорослих і у підлітків - пляшки з пивом. А діти з пивом в руках — це додатковий сигнал: котимося в прірву. Країною, залитою пінним напоєм, легше управляти. Нам всім не вистачає тверезого погляду на цей алкогольний «напій».
 
За статтею кандидата хімічних наук Івана Клименко

В статті використані дані з наукових джерел:

1 Наркология: учебное пособие / Л.П. Великанова [и др.]; отв. ред. Л. П. Великанова. — Ростов н/Д.: Феникс, 2006. — 384 с.
2 S.R. Milligan, J.C. Kalita, A. Heyerick, H. Rong, L. de Cooman, D. de Keukeleire // Identification of a potent phytoestrogen in hops (Humulus lupulus L.) and beer // Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism 84, 2249-2252 (1999).
3 A. Sierksma, T. Sarkola, C.J.P. Eriksson, M.S. Van der Gaag, D.E. Grobbee, H.F.J. Hendriks // Effect of moderate alcohol consumption on plasma dehydroepiandrosterone sulfate, testosterone, and estradiol levels in middle-aged men and postmenopausal women: A diet-controlled intevention study // Alcoholism: Clinical and Experimental Research 28, 780-785 (2004).
4 P. Diel, R.B. Thomae, A. Galdarelli, O. Zierau, S. Kolba, S. Schmidt, P. Schwab, P. Metz, G. Vollmer // Regulation of gene expression by 8-prenylnaringenin in uterus and liver of Wistar rats // Planta Medica 70, 39-44 (2004).
5 G. Rimoldi, J. Christoffel, W. Wuttke // Morphologic changes induced by oral long-term treatment with 8-prenylnaringenin in the uterus, vagina, and mammary gland of castrated rats // Menopause 13, 669-677 (2006).
6 R.D. Gibbs // Chemotaxonomy of flowering plants // Montreal; L.: MacGill-Queen's Univ. press, 1974.

 

 
 Пивная вакханалия

На «празднике» пива завода «Рогань»
Девчонки пискливо кричат матом брань.
Пивную отраву подростки сосут,
Родители — малым детишкам дают.

Вся площадь — в вонючем табачном дыму.
Чего здесь хорошего — я не пойму!
Со сцены «ударники» бьют по ушам,
Ковры выбивают как будто бы там.

А в парке стоят туалеты. Все в ряд.
Там очереди — прямо толпы стоят.
Отравы пивной если внутрь вольёшь,
Мозги постепенно с мочою сольёшь.

Ведь в пиве содержится яд этанол,
Что тромбы в сосудах даёт — он таков!
А тромбы в сосудах к нейронам ведут.
И эти нейроны, конечно же, мрут.

А гибель нейронов своих молодёжь,
Увы, ощущает в себе как балдёж.
На утро сушняк и бодун в голове —
Выводятся мозга нейроны вовне!

Рекламы «Рогань — это добрэ» бубнят.
А правды, конечно же, не говорят.
Но верит рекламе доверчив народ,
А пиво народ к вымиранью ведёт!

Тревогу об этом генетики бьют.
Куда нас пивные бароны ведут?!
Пивных патологий лавина несёт
И валит, и косит, и давит народ!

Бесплодие женщин, бессилье мужчин.
Ещё рак груди и кишечника с ним.
Обросшее жиром ослабло вконец
«Баварское сердце» — вот пива «венец»!

Наполнился жиром округлый живот,
И грудь отросла — дамой стал пивоглот.
Так хмеля ферменты играют с людьми,
Которые женским гормонам сродни.

И почки, и печень от пива летят.
Зачем отравляешься пивом ты, брат?
Зачем своих будущих губишь детей?
Во имя здоровья их срочно трезвей!
 
Алексей Дроздов
 
Дія пива на чоловіків
Результат дії пива на чоловіків
Результат дії пива на жінок
Результат дії пива на жінок
 
Пиво тверезими очима.doc (архів)
18.06.2009 | 2068 | tverezo.com | admin
КОМЕНТАРІ (0):
omForm">
avatar