Не вір покажчику шляху, доки не взнаєш, хто його поставив
Алкогольна тема – тема де панують фантастичні містифікації і міфологізації, де істина надійно і дбайливо укутана непроникною млою забобонів і помилок. А тим часом, під умоглядні розмови про норму і дозу, про вигоду і користь, від цього «харчового продукту» - від алкоголю - все йдуть та йдуть нескінченні сотні тисяч наших співвітчизників у в'язниці, в психлікарні та в могили...
Чи в ту сторону нам, сучасники?!
За висновком Всесвітньої організації охорони здоров'я, вже починаючи з 6-8 літрів починається процес незворотного виродження нації. Лише 10 % підлітків можна віднести до практично здорових. Викликає тривогу стан здоров'я дівчаток, 75 % яких страждають хронічними хворобами. Адже це майбутні матері, яке ж потомство вони дадуть! І особливо пригнічує те, що нація втрачає інтелект - у 31,5 % підлітків психічні розлади, у 33 % розумова відсталість і психопатії. Це результат наших невинних «культурних застіль».
Всі спроби серйозно поговорити на цю тему присікаються нещадною алкогольною демагогією: «Коли вип'ю — мені добре!», «Всі люди п'ють», «Тверезників не поважають у компаніях», «Але ж багато знаменитих людей пили!», «Звісно, алкоголізм — зло. Але якщо не зловживати?», «А на весіллі? Адже це традиція!», «Припиню пити, коли захочу!», «Наш народ завжди пив, і досі не вимер», «Хіба можливо прибрати алкоголь?»...
"П'єш – мужчина, не п'єш – не мужчина".
Ну, як?
І наука так говорить про те ж: "врезультаті алкоголепиття, у жінки відбувається ослаблення жіночих і розвиток чоловічих ознак". На мові яйцеголових це називається маскулінізацією.
Для отримання відчутного ефекту, тобто імпотенції, потрібно систематично пити пиво?! А по скільки ж його п'ють? По півчарки чи що? І не систематично?
А якщо у тебе від пива статеве безсилля, то ти мужчина чи вже вже ні?
Зі шкільної програми знаємо:
Етиловий спирт (етанол, алкоголь) — сильнодіюча мутагенна нейротропна протоплазматична наркотична отрута. Етиловий спирт — наркотик. При введенні в організм людини у неї послаблюється увага, загальмовуються реакції, порушується координація рухів. Тривале вживання призводить до глибоких порушень нервової системи, захворювань серцево-судинної системи, травного тракту.
Найбільш авторитетною (але чомусь маловідомою навіть серед інтелігенції) є думка з цього приводу Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я:
28 сесії Всесвітньої Організації Охорони здоров'я
(1975 рік)
АЛКОГОЛЬ — НАРКОТИК,
ЩО ПІДРИВАЄ ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ
Проте й досі знаходяться так звані «вчені», які продовжують наполегливо доводити всім, що алкоголь, — це «харчовий», та ще й «дуже корисний», продукт.
Існує два способи життя: здоровий і нездоровий. Тверезий і наркотичний. Проте, всупереч здоровому глузду, суспільство поспішає долучити своє підростаюче покоління до незаборонених наркотиків. І робиться це зазвичай насильно. Людина, якій вперше пропонують спробувати алкоголь, не отримує від нього приємних відчуттів. Дитина, якій підвипивші батьки вперше дають шампанського («Дивися, який красивий лимонадик!»), думає після першого ковтка: «Ну й гидота цей ваш лимонадик! Як ви можете таке пити?!» Але не завжди наважиться це сказати: адже «маленьким» називатимуть…
Якщо людина знає, що вливає в себе те що шкодить її здоров’ю, то вона вже хвора шизофренією, різновидністю якої є алкогольний мазохізм – наносить собі явну шкоду, запевняє що отримує від цього задоволення та ще й платить за це немалі гроші. Тут-то явно у неї непорядки з головою.
99% наркоманів починали з пива і сигарет. Таким чином, пиво є зручним «трампліном» і в алкоголізм, і в наркоманію.
Навряд чи когось зможе здивувати той факт, що в нашому суспільстві «нормальними» прийнято вважати людей, які не відмовляються «культурно» труїти себе в святковій обстановці. «Помірне» вживання алкогольного наркотику вважається необхідним елементом соціалізації, тоді як тверезість (так само, як і безпробудне пияцтво) нерідко називають відхиленням від «норми».
Ніхто ще не народжувався з пляшкою пива в руках або із смердючою сигаретою в роті. Неможливо не визнати: саме тверезість є природним, дарованим нам з народження станом, який забезпечує можливість жити здоровим, щасливим і повноцінним життям! Здоровій, тверезій людині властиво постійно прагнути до нових досягнень в своєму фізичному, інтелектуальному і моральному розвитку. А привчити її до «культурного» самоотруєння — виявляється, найлегший спосіб відняти бажання і можливість навіть задуматися про який-небудь розвиток.
усюди в нашій країні: ми з пелюшок вимушені спостерігати ритуали групового одурманення алкогольними «напоями», які сприймаються деякими людьми як непорушна святиня.
«Нормальним» вважається той, хто п'є «в міру», приносить стабільний прибуток виробникам одурманюючого зілля, невпинно підточує своє здоров'я, а значить — рано чи пізно понесе свої гроші і в лікарні, і в наркологічні кабінети. Алкоголіки, звичайно, вважаються відхиленням від норми, але їх (як і тверезників) прийнято повертати до «нормального» рівня вживання наркотику.
Для алкоголю не існує нешкідливих доз, як і для будь-якого іншого наркотику — морфію, героїну. З огляду на те, що алкоголь — наркотик і протоплазматична отрута, споживання якої неминуче приведе до алкоголізму, кожній освіченій людині повинно бути ясно, що боротися з алкоголізмом, не борючись зі споживанням алкоголю — безглуздо.
Вести боротьбу з пияцтвом, не забороняючи споживання алкоголю — це все одно, що боротися з убивством під час війни. Говорити, що ми не проти, ми за вино, але ми проти пияцтва й алкоголізму — це так само безглуздо, як якби політики говорили, що ми не проти війни, ми проти вбивства на війні. Тим часом, зовсім ясно, якщо йде війна, будуть і поранені й убиті, якщо має місце споживання спиртних «напоїв», будуть п'яниці й алкоголіки. Корінь пияцтва то, не в самих п’яницях і алкоголіках (вони тільки результат), корінь пияцтва в системі споювання — теорії культурного пиття. Алкоголізм проблема не медична і не є особистою справою будь-кого, це проблема соціальна – проблема суспільства. Один із законів собріології – науки про тверезість, звучить так: «Культурне» пиття в міру в тисячу разів гірше алкоголізму. Якщо хоча би один з батьків всього раз у житті піднесе до губ посудину, наповнену яким-небудь алкогольним розчином, а особливо якщо все це відбуватиметься в святковій атмосфері — будьте впевнені: у дитини складеться позитивне ставлення до алкоголю.
«Алкоголізм, – писав Г.А.Шичко, – починається не з першої випитої чарки, а з першої побаченої чарки, яку п'є тато або мама».
Алкоголь — ворог свята і відпочинку, він виключає саму його можливість. Будь-які дози алкогольних розчинів пригнічують природне прагнення людини до справжньої радості, заглушаючи її істинні почуття наркотичним «кайфом», емоційним сурогатом. Через вживання пива або вина святковий день втрачає своє етичне та фізіологічне значення як день відпочинку і душевного підйому.
Таким чином, конвеєр смерті, запущений цією «теорією», ніколи не зупиняється. «Боротьба з пияцтвом і алкоголізмом» пропонує відтягувати від цього корита п'яниць і алкоголіків — «вони ж страшно заважають нам культурно і помірно одурманюватись!» А на їх місце приходять нові покоління підлітків і дітей, які навчаються ритуалам споживання спиртного. Насильство над організмом та знищення генофонду, що прикриваються красивими фразами і тостами з посиланням на так звані «традиції», не може бути визнано нормою жодною здоровомислячою людиною.
Для того, щоб знищити населення країни, не обов'язково вести бомбардування. Достатньо привчити до алкоголю і тютюну молоде покоління. Країна вимре без озброєного втручання. Кому і навіщо це потрібно – вирішувати нам і лише з тверезим розумом.