Видання може бути використане вихователями дитячих садкiв, класними керiвниками, викладачами української, росiйської мови та основ здоров’я, а також батьками для домашнього читання. Детальніше
Конкурс проводився вiдповiдно до указу Президента України вiд 6 сiчня 2010 року № 6 «Про деякi заходи щодо сприяння вирiшенню актуальних питань молодi». Детальніше
Документ Microsoft Word 2003 Детальніше
Задачник складений вчителем М. М. Беляевим і лікарем З. М. Беляевим на підставі науково-статистичних даних за період з 1900 по 1914 роки і виданий гуртком діячів по боротьбі зі школьним алкоголізмом.
ДетальнішеПідручник містить перш за все точно встановлені фактичні дані як матеріал для викладання; в той же час книга може слугувати посібником для учнів при повторенні того, що повідомлено у класі вчителем; нарешті, вона могла б слугувати і початковим курсом для самоосвіти.
ДетальнішеПрофесор Цюріхського університету Август Форель своїм знанням, талантом і енергією здобув собі гучну славу далеко за межами своєї вітчизни. Як вчений натураліст і психіатр він був захисником абсолютної тверезості.
ДетальнішеДоповіді, прочитані в березні 1916 р. на засіданнях Комісії з питання про алкоголізм при Руському Товаристві охорони народного здоров'я
ДетальнішеВік книги (вже майже 80 років) ні в якому разі не зменшує її інформативність — навпаки, в силу належності до епохи Третього тверезницького руху вона ще більш цінна та цікава.
ДетальнішеУ посібнику розміщено матеріал для гігієнічного виховання учнів, що розкриває шкідливу дію на організм людини алкоголю і тютюнового диму.
ДетальнішеСеред звичного для епохи перебудови потоку гучних фраз про боротьбу з пияцтвом зустрічаються в цій книзі і слова про неприпустимість помірного, «культурного» пиття отрути.
ДетальнішеВ історичному збірнику, укладеному доктором медичних наук Л. А. Богданович та лікарем Г. Т. Богдановим, зроблено спробу розкрити умови і причини розповсюдження пияцтва...
ДетальнішеОб'єднані в книзі наукові та науково-популярні роботи представляють інтерес як в історико-медичному, так і в пізнавальному і виховному плані. Більшість цих класичних творів до теперішнього часу були бібліографічною рідкістю.
Детальніше